Пані Юля за освітою вчитель молодших класів, а за потягом - Монтессорі-вихователь, якого обожнюють дітки будь-якого віку.

Вона вміє знайти підхід до найменьших, зацікавити діток зі старшої групи та просто незамінна на будь-яких спортивних активностях. Хто ще зможе так навчити кувиркатися, стрибати, вигадає багато веселих ігор та перегонів! 

Про те, чому Юля обрала роботу саме з дітками: 

Це передалося мені у спадок - мама теж працює у садочку. 

Я багато чула від неї про те, що це за особливий та відповідальний шлях - працювати з наймолодшими. Бути їх наставником, другою мамою, вчителем і просто другом. Саме тому в мене не було вагань куди поступати і я закінчила Педагогічний Інститут. 

 А чому змінила напрямок від школи до садочка:

Я попрацювала у школі і побачила багато моментів у дитячий особистості, які закладаються раніше, до 6 років. 

Адже у школу приходить вже майже повністю сформована особистість зі своїм характером, цінностями, баченням світу. 

В певний час я зрозуміла, що хочу турбуватися про діток, які ще на самому початку процесу становлення та допомогати їм розкрити себе. Тому я пішла працювати у садок. Тут я знайшла себе - бо це неймовірна радість працювати з тими, хто повністю відкритий світу, тягнеться до тебе та готовий «впитувати» всі знання, що ти даєш. 

Працюючи з малечею, ти дуже швидко отримуєш «зворотній зв’язок» та бачиш результат своєї роботи - ось Яремка навчився розкладати килимок, Яріку сподобалось кувиркатися, а Даринка швидко засинає та спокійно спить вдень. 

Це маленькі перемоги, з яких дуже хочеться скласти малюнок щасливого, радісного дитинства. 

Надзвичайно приємно, що у цьому результаті є частина і твоєї роботи.І завжди треба пам’ятати, що «Впитуючий» розум маленьких діток відкритий світу. Дуже важливо його вчасно наповнювати якісним, різнобічним та правдивим знанням. 

Чого можна навчитися в маленьких діток: 

В них немає шаблонів та меж, які потім «навішує» соціум. Вони рухаються вперед та ставлять такі питання до світу, про які дорослі навіть не замислюються. З ними можна відкривати для себе світ знову та знову. Ти глибше «копаєш», більше дізнаєшся. А ще вчишся все пояснювати дуже простою мовою. Не даремно кажуть: «ти дійсно опанував певне знання, якщо можеш пояснити його дитині». Це про нас ) 

Плани на майбутнє: 

Дітки мене надихають ) 

 Надихають працювати над собою, ставати кращою, розкривати свій потенціал. 

А ще надихають мати свою дитину! Тому переді мною широкі горизонти, до яких шлях лежить через цей садок.